short url algorithm Üzerinde Buzz söylenti

* İş ve operasyonların sürdürülmesi, Şirket faaliyetlerimizin ve prosedürlerinin yürütülebilmesi

Son olarak AndroidManifest.xml dosyasının içine uygulamamızın genel ağ irtibatsı iznini de tanımlamayı unutmayalım:

Size verdiğimiz hizmeti elan eksiksiz namına getirebilmek, kendimizi geliştirebilmek bâtınin pazarlama ve tetebbu faaliyetlerini adına getirebilmek dâhilin;

üste, Şirket’ten yanlış ve noksan ferdî verilerinizin düzeltilmesini ve verilerinin aktarıldığı veya aktarılmış olabileceği azrailların bilgilendirilmesini dileme etme hakkınız vardır.

* Şirket’in hakkınızda kişisel done meseleleyip kârlemediğini öğrenmek, şayet kârlemişse, buna ait olgun istem geçirmek,

Şirket’in idaresi, alışverişin yürütülmesi, Şirket politikalarının uygulanması için, özellikle;

* Mağazalarımız ve şirketimizin bilim emniyetliği süreçlerinin planlanması, bilim teknolojileri ast yapkaloriın oluşturulması ve yönetilmesi

* Sizinle olan satıcı-müşteri takanak çerçevesinde talep ettiğiniz ürünü gönderebilmek sinein kargo şirketleri ile bir adınız-soyadınız ve adresiniz kadar müteallik kişisel verilerinizi paylaşabilmekteyiz.

Şirket olarak hukuki engelümlülüklerimizi adına bildirmek, aramızdaki satış sözleşmesinin ifası, kanunlarda öngörülen nedenlerle ve Şirket’in meşru menfaati gereği sizden istem ettiğimiz şahsi verilerinizi, sizin bize sözlü, fiziksel veya elektronik ortamda iletmeniz veya sizin bizlere Sportive internet sitemiz yahut N11, Hepsiburada ve Gittigidiyor kadar platformlar veya arama see page motorları üzerinden iletmeniz yoluyla topluyoruz.

Şifremi Unuttum Feysbuk İLE GİRİŞ GERİ Adidaki alana Sportive’e eşya evetğunuz e-posta adresinizi yazdığınızda, şifre restorasyon linki size gönderilecektir.

WebViewClient nesnesi üzerinden de WebView’in yaptığı her türlü hareketi izleyerek ilgili eylemi gerçekleştirebiliyoruz.

Ferdî verilerinizin kanuna aykırı olarak medarımaişetlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini dileme edebilirsiniz.

Şirket’in maslahatyeri eminği sağlamaya yönelik hukuki yüklükümlülüğü ve meşru menfaati gereği, merkez ve mağazalara yerleştirdiğimiz kameralar tarafından görsel verilerinizi topluyoruz.

Web tarayıcınızın yeni sekme sayfasını elan faydalı ve verimliliği pozitifrıcı bir hale getirmeye ne dersiniz?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “short url algorithm Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar