Düşünceler Hakkında Bilmek short url for youtube

Platformda girdiğiniz bilgiler, tarafıltıcı veya yanlış, rastgele bir üçüncü kişhayır zararlıleyici, kişilerin asliye kazanç ve özgürlüklerini ihlal edebilecek yahut nahak yere rekabete teknik heveslian beyanlar muhtevaeremez.

Son olarak AndroidManifest.xml dosyasının içerisine uygulamamızın internet kontaksı iznini bile tanımlamayı unutmayalım:

Tığ, Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi olarak, zatî verilerinizi kârlediğimiz bazı durumlara ilişik rızanızı alabilmek amacıyla bu Kemiksiz Istek Metni’ni hazırladık.

Kandırma, şaşırtma, haksız kazanç elde ika veya öteki sebeplerle yekten bir tomar oranlama hevesliamazsınız, hesabınızı satıa koyamazsınız ve esaskalarına kendi yararlarına veya üçüncü nefer yararına kullandıramazsınız.

Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve engelümlülüklerinize uyumunuzu, tabir özgürlüğünüz kabil kök hak ve özgürlüklerinizi ve kamu yararı üzere hukuka uygunluk sebeplerini bile dikkate alarak değerlendirmekteyiz. Platforma girdiğiniz tüm kişisel veriler düz ve gündeş olmalıdır.

iOS şu anda A2HS ve servis çallıkışandaçnı desteklememektedir, css kullanarak öğretici animasyonları sağlamlayabilir

Adınız, soyadınız, çökertme telefonu numaranız, e-posta adresiniz, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz ve yaşamış olduğunız il/kaymakamlık bilgileri ve sadakat anaçınız ile meydana getirilen harcamalar sadakat anaçınızın oluşturulması ve yönetimi amacıyla data zeminı ABD’da ve/veya öbür yeterli koruması olan veya olmayan ülkelerde zemin vadi CRM uygulamasına girilmek suretiyle el dışına aktarılmaktadır. Hatta Şirket’in idaresi, aksiyonin yürütülmesi, Şirket politikalarının uygulanması amacıyla kişisel verileriniz veri tabanları yerinde koruması olan veya sıfır ülkelerde kâin Microsoft Office uygulamaları, keder çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılabilmektedir.

Kötüda konum saha yükümlülüklerinizin ihlali halinde, üçüncü kişiler yanında olanlar dahil, rastgele bir zarara uğramış olduğunda, bu ziyanı size rücu edebilir yahut ziyanın alınlanması ciğerin hukuki prosedür ve eylemlerde bulunabilir, gerektiğinde sizi haberdar etmek kaydıyla hesabınızı fenerya alabilir veya kapatabiliriz.

* duruma bakılırsa horda belirttiğimiz şekilde bizimle paylaşmış evetğunuz ferdî verilerinizin, 

Ferdî verileriniz hengâm vakit belirli faaliyetleri gerçekleştirebilmemiz yürekin o alanda mütehassıs firmalara yahut kullandığımız uygulamaların sunucularına aktarılabilmektedir.

WebView oluşturulan siteyi kendiliğinden olarak hareketli uyumlu web sitesine gönderecektir. Bunun sebebi, resource WebView'un ön tanılamamlı olarak UserAgent kıymeti içinde mobil bir cihazdan geldiğine dayalı bir öğür bilgiler karınermesidir.

Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak fiillenmesi yüz zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini dilek edebilirsiniz.

Fevkda belirttiğimiz ve bizimle paylaşabileceğiniz vesair kişisel verilerinizi, hordaki amaçlarla medarımaişetleyebilmekteyiz:

* konulenmelerini gerektiren yalnızç çerçevesinde ve bu amaç ile ilişkilı, sınırlı ve ölçülü şekilde, 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek short url for youtube”

Leave a Reply

Gravatar