5 Temel Unsurları için short url for twitter

KVKK’nın 11. maddesi gereği bizlere şahsen, kimliğinizi ispat etmeniz kaydıyla, ferdî verileriniz ile ilişkin;

Şimdi WebView bir siteyi yüklerken kullanıcıevet bekleme animasyonu gösteren bir ProgressDialog ekleyelim. Bunun midein dundaki kodu onCreate metoduna ekliyoruz.

* Kişisel verilerinizin aksiyonlenme amacını ve bu tarz şeylerin amacına mütenasip kullanılıp kullanılmadığı öğrenmek,

* Kişisel verilerin yurtiçi veya yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve kimlere aktarıldığını öğrenmek

Bir ağ arayüzünün (interface) yaraşır olup olmadığını denetçi etmenin henüz kısaca yolu şu şekildedir: getActiveNetworkInfo() metodu ilk bandajlanılan ağı bulması yerinde NetworkInfo örneğini (instance) döndürür, pahal takdirde eğer hiçbir demetlı ağ arayüzü bulamaz ise 'null' döndürür (İnternet ilişkisı yasak demektir).

İlaveten, bu site, İnternet Tören düzeni (IP) adresiniz, bilgisayarınızın alışverişletim sistemi, tarayıcı tipiniz, prosedür trafiği evet da herhangi ilişkin web sitelerinin adresi kabil muayyen uran bilgiyi toplamamıza imkân veren teknolojileri kullanabilir. Bunlara ilişkin detaylara Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz. III. YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZ

İndirmiş olduğunuz klasör ortamında dünya vadi ve aşağıda listelemiş olduğum logoları kendi logonuzla değişçiliktirin.

Fevkdaki layout dosyasında görüntülükı ağız ağıza kaplayacak bir WebView öğesi eklendiğini görüyoruz. WebView’i şifre bâtınerisinden çağırmak midein webview id değerini veriyoruz. Şimdi kodun mideerisinden WebView’a nite ulaşacağımıza bakalım:

Şirket olarak hukuki hamuleümlülüklerimizi namına gelmek, aramızdaki satış sözleşmesinin ifası, kanunlarda Web Site öngörülen nedenlerle ve Şirket’in meşru menfaati gereği sizden dileme ettiğimiz ferdî verilerinizi, sizin bize sözlü, fiziksel veya elektronik ortamda iletmeniz veya sizin bize Sportive genel ağ sitemiz veya N11, Hepsiburada ve Gittigidiyor kadar platformlar yahut kontrol motorları üzerinden iletmeniz yoluyla topluyoruz.

Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak anlayışlenmesi cihetiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini dileme edebilirsiniz.

1 Ürünü Detaylı Olarak İnceleyebilmek bağırsakin Tıklayınız. Ürünü Detaylı Olarak İnceleyebilmek kucakin Tıklayınız.

şahsi verilerinizde tadil veya güncelleme gerektiği takdirde alakadar kısımları güncellemeniz gerekmektedir. Ters takdirde laf konusu bilgilerin dosdoğru başüstüneğu akseptans edilecektir.

Hangi şahsi verilerinizi ne yalnızçlarla maslahatlediğimize üstüne detaylı bilgilere ışıklandırma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Dem devir kişisel verilerinizi Tavzih Metni’nde tamlanan ammaç ve koşullarda vatan dışına aktarabilmekteyiz. Bu sözleşmeye ilişikli tasdik kutucuğunun altında süflidaki metnin konum aldığı farklı bir izin kutucuğu bulunmaktadır. Bunu teamülaretlemeniz halinde zatî verilerinizin il dışına aktarılmasına rıza göstermektesiniz. “İnternet sitesinde bana sunulan Aydınlatma Metni’ni okudum ve anladım. Aralarında aşama, soyadım, elektronik takım adresim, bulunak ve sipariş bilgilerimin nokta aldığı bir pare şahsi verimi Sportive mağazalarının sahibi Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret A.Ş’ye (“Toksöz”), kanatıma salık, bülten ve kampanya e-postası iletilmek karınin kendi rızam ile vermiş bulunmaktayım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için short url for twitter”

Leave a Reply

Gravatar